Четврто коло од турнирот „Водици 2017“

Во синоќешните натпревари од турнирот „Водици 2017“, Добри Деца загубија од Ти Стајл со 1 спрема 5. Виртуози славеа против Лаш Компани со 6 спрема 2, додека Черења загуби од Кежовица со 0 спрема 3.

Вечерва од 18 часот СВР Штип ќе игра против Дома Кафе. Дани ќе ги одмери силите со Руски кафез во 18.40, додека Вил Хил својот прв настап на турнирот ќе го одигра против Општина Штип во 19.15.

SHARE

LEAVE A REPLY