И пејачката Ферги не издржа – Се разведува од сопругот по 13 години брак !

Очигледно и таа по стапките на останатите Холивудски ѕвезди, секогаш после разводот првото јавно појавување мора да биде сексапилно и провокативно, Ферги го направи истото.

Само што ја соопштија веста дека се разделуваат, медиумите започнале да шпекулираат зошто овој брак завршува и сè почесто таа тема стануваше топ вест. Ферги се одлучи прстенот да го извади од рака и храбро да продолжи понатаму.

Ферги и Џош беа заедно тринаесет години и заедно имаат син, чие име е Аксел според фронтменот на Guns’n’Roses.

LEAVE A REPLY