ХИТ НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Владин функционер сакал да изнуди секс од службеничка ?!

На социјалните мрежи излезе обвинување дека висок функционер на Владата, пред две недели сакал да изнуди неконзензуален секс со вработена службеничка. Со неа, како што се тврди на фејсбук, високиот функционер сакал да игра игри на доминација, пишуваат порталите а овој став е поставен и на ФБ профилот на познатиот балкански новинар од Македонија, Зоран Божиновски.

Вработената сакала да поднесе отказ за злоставувањето и го известила нејзиниот татко, кој влегол во владата и предизвикал инцидент за да ја зачува честа на неговата ќерка.Не се открива кој е функционерот кој го направил овој сексуален престап, но, можно е негово откривање во наредниот период.

Еве го статусот кој денес е хит на социјалните мрежи…

LEAVE A REPLY