Рекордни 9 голови во Штип на мечот меѓу Брегалница и валандовска Победa

sugar mummy hookup agency in nigeria Вкупно 9 голови ,,паднаа” на денешниот дуел меѓу Брегалница и екипата на Победа од Валандово во рамките на Втората лига Исток. Штипјани, и покрај подмладениот состав со кој настапија, сепак сосем очекувано беа посилни од гостинската екипа, која се наоѓа на последната позиција од второлигашката табела.

http://beachgroupcommercial.com/?kachalka=tecnica-trading-opzioni-binarie&d14=92

http://tjez.gob.mx/perdakosis/8241 Доминацијата Брегалница ја манифестираше преку головите на Боневски во 2 минута, Митров во 40, Наумов во 43 и Ефремов во 45 за 4:0 на крајот од првото полувреме. actonel 150 mg sanofi aventis Во второто полувреме први со реализација започнаа валандовци со голот на Рајатовски во 57 минута за 4:1. Во 70 за 5:1 биеше Илиев. Пеналот во 75 минута на Брегалница и донесе ново водство од 6:1. generic cialis 200mg pills Во 88 минута за 6:2 биеше Тенекеџиев, но натпреварот го затвори Илиев со погодокот за 7:2 во 89 минута, резултат со кој заврши средбата меѓу двата второлигаши.

köp xenical på nätet
SHARE