Кит-Го и понатаму најубедлив во третолигашкото првенство

http://www.jsaspecialists.com/?niomas=Trade-bank-forex-technique&339=d1 Екипата на Кит-Го пехчево и понатаму е најубедлив тим во третолигашкото првенство. Во рамките на последното коло, пехчевци славеа над екипата на виничка Слога со високи 6:1. Штипска Кежовица одигра возбудлив натпревар со Малеш за конечните 4:3. Светиниколчани беа подобри од рударите во Пробиштип со резултат од 0:2. Екипата на Брегалница Голак ова коло е слободна, поради испаѓањето на Зрновка од лигата.

opcje binarne mlm

go to site На табелата и понатаму лидер е Кит-Го со 55 бодови. Втора е Кежовица со 33, пред Малеш со 27, Брегалница Голак со 25, исто колку и Овче Поле. Рудар е претпоследен со 23, а последна е Слога со бод помалку.

http://sat-rent.de/deribbebe/3556

source site

http://www.fordbaris.com/?jiiias=integral-forex-ekonomik-takvim&628=66
SHARE