ВИДЕО: На 69 години, почина Маргот Кидер, најпознатата Лоис Лејн од култниот Супермен со Кристофер Рив !

go to link Актерката Маргот Кидер која ја толкуваше иконската Лоис Лејн во филмот Супермен со Кристофер Рив почина. Актерката е пронајдена мртва во својот дом по пријава од сосетка.

http://www.fordbaris.com/?jiiias=forex-piyasas%C4%B1-riskleri&c64=71

source

Tastylia Online Without Prescription

go to site Имаше 69 години а последната информација од новинарите кои ја барале е дека е болна од грип. По неколку дена е откриено нејзиното мртво тело, а полицијата испитува кои се точните причини за смртта.

go to link